Hakkımızda

Filiz Plastik

Filiz Plastik, konusunda güçlü firmalarla yapmış olduğu distribütörlük anlaşmaları ile mühendislik plastiklerinin ithalat, pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir.

1989 yılından günümüze kadar kazandığı deneyimler ve teknik satış ekibi ile birlikte müşterilerine hizmet vermekte, müşterilerinin talep ettiği malzemelerin en uygun kalite ve en ekonomik şekilde seçimi için tüm teknik bilgilerini kullanarak yardımcı olmaktadır.

Filiz Plastik, Mühendislik Plastiklerinden Polipropilen (PP), Polietilen (PE), PVC, Cast Poliamid, Polyamid, POM, Fiber, PTFE, Akrilik (Pleksiglas) v.b malzemeleri levha ve çubuklar şeklinde ithal etmektedir.

Yukarıda belirtilen yarı mamul ürünlerin yanısıra, makine, otomotiv, ambalaj, şişeleme, tekstil, kağıt, çimento, inşaat, maden v.b sanayi kuruluşlarına, iletilen teknik resim ve numuneye uygun olarak universal veya CNC tezgahlarda işlenmiş ürün tedariği de sağlanmaktadır.

Filiz Plastik, ürün çeşidi ve boyutsal alternatifli stok miktarını her geçen gün artırarak en uygun ürüne, en uygun koşullarda ve zamanında ulaşılabilmesi için çalışmaktadır.

Filiz Plastik, zaman geçtikçe sanayide üretici ve satıcı firmaların ana tedarikçisi konumuna gelmiştir. Verimliliğe ve dürüstlüğe bağlı bir şirket kültürü oluşturarak, beklentilerin üzerinde hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Firmamız bu konuda bir marka olma vizyonunu korumaya devam etmektedir.